Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron – SEO (ang. Search Engine Optimization) to długotrwały proces składający się z szeregu działań, które spowodują, że strona internetowa zostanie wyświetlona użytkownikowi na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych po wpisaniu konkretnego słowa kluczowego.

Innowacyjność

Bezpieczeństwo

Jakość

Pozycjonowanie stron – na czym polega ?

Nawiązując do wcześniejszego akapitu pozycjonowanie stron, to długotrwały proces składający się z szerokiego i szczegółowego zakresu działań podparty analityką internetową.

Zdobywając doświadczenie przez wiele lat jesteśmy pewni, że tylko indywidualna strategia poprzedzona dokładną analizą strony i danej branży, daje rzeczywiste szanse na osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

Przykładowy ruch na stronie przed i po starcie pozycjonowania

Składowe pozycjonowania w %

  • Audyt SEO i UX
  • Optymalizacja strony
  • Copywriting
  • Link building
  • Content marketing

Jak to zrobić ?

Kompleksowe pozycjonowanie stron powinno zawierać wszystkie elementy wyszczególnione na wykresie obok, a także usługi wspomagające, takie jak analityka internetowa czy marketing szeptany.

Dlaczego właśnie my?

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron. Od lat wykonujemy profesjonalne audyty SEO i UX, optymalizujemy strony, tworzymy wartościowe treści dla użytkowników oraz budujemy przemyślaną i bezpieczną strukturę linków.
Współpracując z nami możesz czuć się bezpieczne. Indywidualne podejście do Klienta i sprawdzone metody zgodne z wytycznymi Google pozwalają zapewnić lepsze wyniki.
Wierzymy, że szybko się do nas przekonasz, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia.

Wypełnij Brief Online, a otrzymasz darmową wycenę!