Reklama AdWords

Reklama AdWords

Reklama AdWords pozwala na wyświetlanie Twojej oferty klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w wyszukiwarce, a także na budowanie świadomości Twojej firmy w sieci reklamowej.

Innowacyjność

Bezpieczeństwo

Jakość

Jak działa reklama AdWords?

W AdWords jest dużo sposobów na docieranie do potencjalnych klientów. Reklamy można wyświetlać bezpośrednio w wyszukiwarce, mapach Google, na YouTube, stronach partnerskich Google czy w aplikacjach mobilnych. Samo wyświetlanie reklamy nie wiąże się z ponoszeniem kosztów. Naliczenie płatności za reklamę następuje tylko w sytuacji, gdy użytkownik zdecyduje się w nią kliknąć. Ponadto system pozwala kontrolować wydatki poprzez ustawienie maksymalnej stawki za kliknięcie oraz budżetu dziennego.

Dlaczego warto korzystać z reklamy AdWords?

System AdWords
Dotrzyj do klientów na wszystkich urządzeniach.

System AdWords pozwala dotrzeć zarówno do użytkowników desktopowych jak i mobilnych.

Reklamuj się dokładnie tam gdzie chcesz.

Reklamy możemy wyświetlać w określonej odległości od Twojej firmy lub w wybranych miastach czy krajach.

Kampania AdWords
Kierowanie AdWords
Trafiaj do odpowiednich osób we właściwym czasie.

Pokazujemy reklamy potencjalnym klientom w momencie, gdy rzeczywiście są zainteresowani Twoją ofertą.

Kontroluj swoje wydatki na reklamę.

Dostosujemy miesięczny budżet do Twoich potrzeb i nie zapłacisz ani złotówki więcej.

Budżet AdWords
Raporty AdWords
Sprawdzaj dokładne efekty Twojej reklamy.

Prześlemy Ci dokładne raporty pokazujące skuteczność prowadzonej kampanii reklamowej.

Jak możemy Ci pomóc?

Częstą praktyką z jaką się spotykamy jest konfigurowanie reklamy AdWords samodzielnie lub oddelegowanie do tej czynności jednego z pracowników. W większości przypadków nie jest to trafione rozwiązanie, a dużo lepszym wyborem jest zlecenie prowadzenia kampanii wyspecjalizowanej agencji, która optymalnie wykorzysta budżet na realizację założonych celów.

Firmy decydujące się na nasze usługi mogą być pewne, że ich pieniądze są dobrze inwestowane i każda powierzona nam złotówka zwróci się wielokrotnie. Regularnie przechodzimy branżowe szkolenia, żeby sprostać wysokim wymaganiom rynku, jak również trzymać rękę na pulsie w kwestiach pojawiających się nowości. Potwierdzeniem naszych kompetencji są zdobyte certyfikaty Google w zakresie prowadzenia różnego typu kampanii reklamowych.

Do naszych klientów kierujemy kompleksową usługę z zakresu prowadzenia kampanii reklamowych AdWords. Zaczynając od stworzenia skutecznego konta, poprzez konfigurację i uruchomienie kampanii, aż do regularnego śledzenia efektów i wprowadzania zmian optymalizacyjnych. Przed rozpoczęciem prac określamy z klientem główne cele prowadzonych działań i doradzamy jaki typ kampanii będzie odpowiedni do ich realizacji. Rezultaty jakie uda nam się osiągnąć są co miesiąc przesyłane do klienta w formie przejrzystego raportu.

Wypełnij Brief Online, a otrzymasz darmową wycenę!