Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku

Reklama na Facebooku pozwala dotrzeć do ogromnej liczby osób jaka korzysta z tego portalu, zwiększając wiarygodność Twojej firmy. Na Facebooku można również prowadzić retargeting co pozytywnie przełoży się na liczbę konwersji w witrynie.

Innowacyjność

Bezpieczeństwo

Jakość

Jak działa reklama na Facebooku?

Reklama na Facebooku (ang. Facebook Ads) jest nieco innym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów, niż kampanie AdWords. W tym przypadku trafiamy do ludzi będących na wyższym etapie tzw. „lejka zakupowego”, kierując reklamy według precyzyjnych danych demograficznych czy zainteresowań, a nie według konkretnych zapytań w wyszukiwarce.

Formaty reklam na Facebooku.

Facebook Ads obsługuje wiele formatów reklam wyświetlanych zarówno na Facebooku, jak i Instagramie, w Audience Network czy na Messengerze. Poniżej pełna lista dostępnych formatów:

Film
Kanwa
Post
Strona
Obraz
Karuzela
Pokaz slajdów
Wydarzenie
Kolekcja
Formularz
Oferta

Korzyści z Facebook Ads:

Idealne kierowanie
Dokładnie określimy grupę docelową, do której trafimy z przekazem reklamowym. Skupimy się wyłącznie na odbiorcach, na których najbardziej Ci zależy, co bezpośrednio przełoży się na wysoki współczynnik konwersji.
Skuteczny remarketing
Korzystając z Piksela Facebooka i Audiences Knowledge uzyskamy szczegółowe informacje dotyczące sposobu korzystania z Twojej witryny i wykorzystamy je do stworzenia odpowiednich grup niestandardowych odbiorców. Umożliwi nam to efektywne prowadzenie kampanii remarketingowych, a Tobie inwestycja w reklamę zacznie się zwracać już pierwszego dnia.
Ogromny zasięg
Po zmianach wprowadzonych na platformie Marka Zuckerberga w styczniu 2018 roku, które mają przywrócić serwisowi jego społecznościowy charakter, dużo trudniej jest uzyskać zasięgi, które przed aktualizacją były czymś naturalnym. Nie oznacza to jednak, że dotarcie do szerokiego grona użytkowników jest niemożliwe. Atrakcyjna kampania reklamowa pozwoli zwiększyć zainteresowanie obecnych klientów i zdobyć szerokie grono nowych.
Mierzalne efekty
Zapewniamy stały monitoring rezultatów prowadzonych przez nas działań, pełną kontrolę i cykliczną optymalizację kampanii oraz comiesięczne raporty zawierające dokładne wyniki.

Wypełnij Brief Online, a otrzymasz darmową wycenę!